Filmowy sierpień w Kinie Raj!

Serdecznie zapraszamy na filmowy sierpień w Kinie za Rogiem Raj!

1 sierpnia obchodzimy 73 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Serdecznie zapraszamy w piątek 4 sierpnia na seans filmowy poświęcony tym wydarzeniom, przedstawionym w filmie Jana Komasy „Miasto 44”.

Drugi tydzień sierpnia stoi pod znakiem filmów komediowych, za sprawą XXI Ogólnopolskiego Festiwalu Filmów Komediowych w Lubomierzu. W tym czasie zapraszamy na projekcję kultowej, polskiej komedii Stanisława Barei – Miś oraz filmową adaptację serialu „Ranczo Wilkowyje”. Oprócz projekcji w Kinie za Rogiem, zapraszamy również na konkursowe projekcje filmów w Sali teatralnej Zespołu Szkół w Lubomierzu.

W sierpniowym repertuarze przygotowaliśmy dla Was kilka nowości m.in. „Pod Mocnym Aniołem”, „Stare grzechy mają długie cienie” oraz „Moje wielkie greckie wesele 2”.

Nie zapominamy o najmłodszych widzach i zapraszamy ich na spotkanie z „Małym Księciem”, ostatnią część przygód „Artura i Minimków” oraz „Moim przyjacielem orłem”. Wakacje pożegnamy razem z Mikołajkiem, wspominając wakacyjne przygody 🙂

Serdecznie zapraszamy!

Kino Za Rogiem „Raj” w Lubomierzu

ul. W. Kowalskiego 5a (I piętro)

Budynek Gminnej Biblioteki Publicznej

Kontakt i rezerwacja biletów:

tel: 75 78 33 573

email: kinozarogiemraj@wp.pl

www.facebook.com/kinozarogiemraj

Bilety: 3 zł i 5 zł oraz 6 zł i 8 zł

Alicja Nawojczyk