Zapraszamy na I Powiatową edycję „Śpiewających Talentów” w Lubomierzu!

Powoli zbliżamy się do kolejnej już edycji Przeglądu Solistów „Śpiewające Talenty” Lubomierz 2017, który w tym roku został rozszerzony do rangi Powiatu Lwóweckiego. Przegląd, którego organizatorem jest Ośrodek Kultury i Sportu w Lubomierzu, należy do jednego z kilku modułów „Prezentacji Artystycznych”, od wielu lat realizowanych z powodzeniem  przez ich pomysłodawcę – Zespół Szkół w Lubomierzu.

Tegoroczny I Powiatowy Przegląd Solistów odbędzie się 20 czerwca 2017 r., o godzinie 9:00 w Sali Teatralnej Zespołu Szkół w Lubomierzu.

Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić utalentowanych wokalnie uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu lwóweckiego do udziału  w I Powiatowym Przeglądzie Solistów „Śpiewające Talenty” Lubomierz 2017

            Celem konkursu jest nie tylko wyłonienie utalentowanych dzieci i młodzieży, ale także ich wspieranie i umożliwienie prezentacji ich umiejętności oraz dorobku artystycznego. Poprzez niniejszy Przegląd w dalszym ciągu pragniemy propagować kulturę muzyczną wśród dzieci i młodzieży na terenie powiatu, zachęcić do pracy twórczej w zakresie muzyki, rozwijać talenty estradowe oraz kształtować umiejętności współzawodnictwa.

            Mamy nadzieję, że nasze zaproszenie znajdzie swoje odzwierciedlenie w udziale wybitnych wokalnie uczniów z wyżej wymienionych szkół.

Do pobrania:

Powiatowy Przegląd Solistów 2017

Alicja Nawojczyk

Posted in: