Festyn charytatywny na rzecz Krzysia w Naszej Olesznej!

Dziękujemy wszystkim za udział w festynie rodzinno-charytatywnym w Naszej Olesznej!W imieniu organizatorów sobotniego festynu serdecznie dziękuję: Burmistrzowi Gminy i Miasta Lubomierz , Grażynie i Romanowi Stan – właścicielom firmy GRADIX z GRYFOWA Śl., właścicielom hotelu i spa MALACHIT W ŚWIERADOWIE, Grażynie i Bogdanowi Achramowicz, Agroturystyce OLEŃKA W OLESZNEJ PODGÓRSKIEJ, Firmie GYROS Z LUBOMIERZA – Państwa Kobylańskich,SMAŻALNI RYB PAŃSTWA ANDRUSZKÓW z Pasiecznika, MOTOCYKLISTOM Z LUBANIA, GRZEGORZOWI BUDZICZ- sklep budowlany w Lubomierzu, FIRMIE USŁUGOWO- KRAWIECKIEJ -RENA-w Olszynie Lubańskiej Renata i Zbyszek Czerniejewscy, MAŁEJ MYDLARNI- Beata Kożuszyn, Helenie i Kazimierzowi Babiasz, Radnej Gminy i Miasta Lubomierz MAŁGORZACIE WALCZAK, EWIE CHOMONTOWSKIEJ, LUDWICE STEFAN, ANNIE KALATA, WIOLECIE MORAWIEC- sklep spożywczy Oleszna Podgórska, ANNIE DYRDA- zakład fotograficzny Leśna, Dagmarze Szejmo- Malich- SALON KOSMETYCZNY DAFNE, Hurtowni VAN-POL Wanda Obłocka Gryfów Śl. , Agroturystyce NA UBOCZU- Państwa DUL, menager ELŻBIECIE JEZIERNEJ, JOLANCIE I WALDEMAROWI KUMOŚ – Firma Krawiecka Ubocze. DANUCIE I PAWŁOWI KUNYSZ – Właścicielom POKOI GOŚCINNYCH U DANUSI I PAWŁA W CHMIELENIU, AGNIESZCE I PIOTROWI KLISZCZ. ORAZ WSZYSTKIM ANONIMOWYM DARCZYŃCOM . DZIĘKUJEMY ZA WASZE ZŁOTE SERCA I PAMIĘTAJCIE ŻE : DOBRO KTÓRE DAJECIE DO WAS WRÓCI!

KOCHANI! TE WSZYSTKIE PYSZNE CIASTA KTÓRE JEDLIŚMY W SOBOTĘ UPIEKŁY RĄCZKI WSPANIAŁYCH KOBIET ; Anety Zawadzkiej, Renaty Sarota, Patrycji Bundziów, Ali Przewłockiej oraz Pani Sołtys Milęcic- Martyny Hajdasz. DZIEWCZYNY JESTEŚCIE SŁODKIE JAK WASZE CIASTA!

Za współpracę DZIĘKUJEMY: OŚRODKOWI KULTURY I SPORTU W LUBOMIERZU , STRAŻAKOM OSP Z TERENU GMINY LUBOMIERZ, GAZECIE WROCŁAWSKIEJ, MUZYCZNEMU RADIU, LWÓWECKIEMU-info.

RZĄSINIANKI- MACIE NIE TYLKO PIĘKNE GŁOSY ALE I WIELKIE SERCA!

ZA PRACĘ W PRZYGOTOWANIU FESTYNU DZIĘKUJEMY: ALI PRZEWŁOCKIEJ, HELENIE BABIASZ, HALINIE OKULOWSKIEJ, JADZI DZIUBKA, ELI MIELCAREK,BOGDANOWI ARENDT, ALI DZIKOWSKIEJ.

PLAC PRZY ŚWIETLICY DO FESTYNU PRZYGOTOWALI: MAREK KACPRZAK, STANISŁAW KULISZ, ANDRZEJ TORBA, SŁAWEK WOJTKOWSKI, SZCZEPAN MROZIK. DODAM, ŻE NA PANA STANISŁAWA MOŻEMY LICZYĆ NIE PO RAZ PIERWSZY. DZIĘKUJEMY!

źródło: Nasza Oleszna

Posted in: