Kino szyte na miarę potrzeb :)

Szanowni Państwo,

za nami jest już czas ciężkiej pracy, pisania projektu, remontu sali kinowej, jej wyposażenia. Bez wkładu i poświęcenia mnóstwa osób Kino by nie powstało. Była to jednak praca twórcza, ubogacająca i satysfakcjonująca, bo dziś na szczęście możemy zameldować wykonanie zadania. 24 listopada Kino za Rogiem „Raj” rozpoczęło swoją działalność.Przed nami następny czas wytężonej pracy, by kino funkcjonowało na jak najwyższym poziomie. Sami jednak sobie nie poradzimy, ponieważ aby  Kino mogło tętnić życiem, musi mieć żyć dla kogoś! I w tym miejscu kierujemy do Was Drodzy Widzowie kilka ważnych informacji.

Po pierwsze. Filmy.

Kino jest stworzone z myślą o Was i dla Was. Na stronie www.kinozarogiem.pl, z dostępnej biblioteki możecie wybierać sobie filmy, które chcielibyście zobaczyć w naszym Kinie. Wystarczy kliknąć „chcę obejrzeć” przy wybranym filmie i uzupełnić niezbędne dane do kontaktu, a przesłana w ten sposób informacja dociera do nas z szybkością filmowego klapsa. Jak wspomnieliśmy wyżej, kino jest dla Was, co oznacza, że to Wy macie wpływ na to, co będzie grane w Kinie. Jak powiedziała Agnieszka Holland „każdy widz, w zależności od swojej płci,doświadczenia i wrażliwości,wchodzi innymi drzwiami i film w jego oczach inaczej wygląda”. 

Po drugie. Wynajem Kina.

Możecie Państwo wynająć całe Kino. Jeśli chcecie zrobić niepowtarzalny prezent dziecku na mikołaja lub urodziny, zorganizować ukochanej osobie wyjątkową randkę lub oświadczyny (!), obejrzeć film z własnego wesela, chrzcin dziecka itp. do tego celu możecie właśnie wykorzystać nasze Kino. Wynajem Kina wiąże się jednak z kosztami, a mianowicie 100 zł za 2 godziny (każda następna godzina to dopłata 50 zł). Co za to macie? 20-osobowe kino do dyspozycji, oczywiście respektując regulamin Kina, projekcję wybranego przez siebie filmu z biblioteki Kina za Rogiem, niepowtarzalną atmosferę i klimat, wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju wspomnienia. Jeśli macie Państwo wątpliwości, jak to wszystko zorganizować, pytajcie nas śmiało. Animatorzy Kina – Ala i Aron pomogą Wam rozwiać każdą wątpliwość, a i podsuną jakiś ciekawy pomysł :).

* Rezerwacje Kina nie mogą kolidować z projekcjami repertuarowymi

** ilość osób w kinie podczas  wynajmu kina nie mogą przekraczać 20 osób.

Trzecia kwestia. Bilety.

Bilety na poszczególne projekcje możecie Państwo zakupić 30 minut przed seansem u Animatorów bezpośrednio na miejscu w Kinie za Rogiem „Raj” (budynek Gminnej Biblioteki Publicznej, I piętro).

Drugą opcją jest wcześniejsza rezerwacja biletów w Punkcie Informacji Turystycznej, wiąże się to jednak z wycieczką do naszego pięknego Domu Płócienników. Przy okazji rezerwacji biletów można zwiedzić nasze filmowe Muzeum Kargula i Pawlaka :). Wcześniejszą rezerwację można dokonać od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:30. Otrzymujecie od nas specjalnie przygotowany bilet i gwarancję zarezerwowanego miejsca podczas wybranego seansu.

Rezerwacji mogą również Państwo dokonać w sposób bardziej wygodny, nie wychodząc z domu: telefonicznie lub przez internet. Telefonicznie – dzwoniąc pod numer 75 78 33 573, przez internet: mailowo na adres kinozarogiemraj@wp.pl. W treści maila należy podać: imię i nazwisko, numer telefonu, tytuł filmu, ilość biletów, z uwzględnieniem czy jest to bilet normalny czy ulgowy. Jeśli zarezerwują Państwo miejsca, a okaże się jednak, że nie mogą Państwo pojawić się na seansie prosimy o jak najszybszy kontakt, najlepiej telefoniczny w podanych wyżej godzinach. O rezerwacji decyduje kolejność zgłoszeń. O przekroczeniu limitu miejsc będziemy informować, w mailu zwrotnym, telefonicznie i na facebooku.

Po czwarte. Kontakty.

Jeśli szukacie Państwo informacji na temat aktualności z życia Kina, polecamy odwiedzać:

* nasz fanpage na facebooku: Kino za Rogiem „Raj” w Lubomierzu

** podstronę na platformie: www.kinozarogiem.pl

*** no i oczywiście facebook Ośrodka Kultury i Sportu i niniejszą stronę 🙂

Jeśli chodzi o kontakt telefoniczny, to polecamy dzwonić na numery:

* Punkt Informacji Turystycznej: 75 78 33 573

** Animatorzy Kina:

Ala Nawojczyk: 665188731

Aron Bogusz: 793 531 123

Mailować na adres:

kinozarogiem@wp.pl

Aktualny repertuar znajdziecie na powyższych stronach www, tablicach informacyjnych, ulotkach itp. Roznosimy wszędzie, gdzie się tylko da, by zaspokoić Państwa potrzebę informacji i chęci odwiedzenia naszego kina – mamy taką nadzieję 🙂

Na razie to tyle informacji kinowych z naszego „Raju” 🙂

UlotkaKino

Z pozdrowieniami, Animatorzy Kina za Rogiem „Raj” 🙂

Posted in: